+371 27331161

Bērnu zobārstniecība

Denta M zobārstniecība Valmierā piedāvā bērnu zobārstniecības pakalpojumus. Zobārstes Kristīne Kotova un Līva Ciemiņa gādā, lai mazie pacienti justos droši un tiktu saprasti. Bērniem piedāvājam izvēlēties krāsainas plombes vai baltās, kā arī apskatīt muti no iekšpuses ar intraorālās kameras palīdzību. 

Lielākoties mūsu zobārstes spēj vienoties ar jaunajiem pacientiem, bet gadās, ka sarunāt nav iespējams un rezultāts izpaliek.

Klīnika piedāvā maksas bērnu zobārstniecību

Denta M zobārstniecība piedāvā maksas bērnu zobārstniecību, jo, diemžēl, mūsu izmantotie, kvalitatīvie zobārstniecības materiāli, iekārtas, darbinieku kvalifikācijas uzturēšana un algas, netiek nosegti ar Valsts piedāvāto atlīdzību. Bērniem ar piena zobiem cena par 1 zoba labošanu vai ekstrakciju ir 30.00 – 40.00 EUR. Zobārstniecības pakalpojumiem bērniem/pusaudžiem ar pastāvīgajiem zobiem tiek piemērots pamata cenrādis.

Kad bērnam pirmo reizi jānāk uz Denta M zobārstniecību?

Bērniem zobārsts jāsāk apmeklēt no brīža, kad izaug pirmie zobi, ne tikai, lai pierastu pie procesa, bet arī, lai iespējami agri noteiktu potenciālās problēmas. Mūsdienu barošanas ieradumu dēļ – knupīši, pudelītes un sūkšanas krūzītes, žokļa augšana tiek ietekmēta un tiek konstatēti aizvien vairāk nepareizi zobu augšanas gadījumi. 

Aizvērt izvēlni