Bērnu zobārstniecība

Denta M zobārstniecība Valmierā piedāvā bērnu zobārstniecības pakalpojumus. Zobārstes Līva Ciemiņa, Madara Ozoliņa un Kristīne Kotova (prombūtnē) gādā, lai mazie pacienti justos droši un tiktu saprasti. Bērniem piedāvājam izvēlēties krāsainas plombes vai baltās, kā arī apskatīt muti no iekšpuses ar intraorālās kameras palīdzību. 

Lielākoties mūsu zobārstes spēj vienoties ar jaunajiem pacientiem, bet gadās, ka sarunāt nav iespējams un rezultāts izpaliek.

Klīnika piedāvā maksas bērnu zobārstniecību

Denta M zobārstniecība piedāvā maksas bērnu zobārstniecību, jo, diemžēl, mūsu izmantotie, kvalitatīvie zobārstniecības materiāli, iekārtas, darbinieku kvalifikācijas uzturēšana un algas, netiek nosegti ar Valsts piedāvāto atlīdzību. Bērniem ar piena zobiem cena par 1 zoba labošanu vai ekstrakciju ir 30.00 – 40.00 EUR. Zobārstniecības pakalpojumiem bērniem/pusaudžiem ar pastāvīgajiem zobiem tiek piemērots pamata cenrādis.

Par procesu

Denta M zobārstniecība piedāvā zobu ārstēšanu vai raušanu, izmantojot standarta anestēziju. Vēlamies piebilst, ka veiksmīgs rezultāts būs iespējams bērniem, kas vēlas sadarboties. Gadījumā, ja bērns atsakās sadarboties, tad zobārsts un asistents neveiks zobu labošanu pret bērna gribu (turot) pat, ja vecāks tā vēlēsies

Bezmaksas ikgadējā zobu pārbaude regulāro pacientu bērniem

Piedāvājam veikt bezmaksas ikgadējo zobu pārbaudi (bez RTG uzņēmumiem) mūsu regulāro pacientu bērniem (ja bērna vecāki ir pie mums reģistrēti, regulārie pacienti). Lūdzam pabrīdināt mūs, ka Jūsu kārtējās vizītes laikā ņemsiet līdzi bērnu.

Kad bērnam pirmo reizi jānāk uz Denta M zobārstniecību?

Bērniem zobārsts jāsāk apmeklēt no brīža, kad izaug pirmie zobi, ne tikai, lai pierastu pie procesa, bet arī, lai iespējami agri noteiktu potenciālās problēmas. Mūsdienu barošanas ieradumu dēļ – knupīši, pudelītes un sūkšanas krūzītes, žokļa augšana tiek ietekmēta un tiek konstatēti aizvien vairāk nepareizi zobu augšanas gadījumi. 

Atcerieties!

Bērns ir atbildīgs par zobu tīrīšanu, bet vēl vairāk atbildība gulstas uz vecāku pleciem gādāt, lai tiek lietots veselīgs uzturs, regulāri tīrīti zobi, reizi gadā apmeklēts zobu higiēnists un zobārsts. Tad gan process būs patīkamāks :), gan izmaksas mazākas.