Zobu ārstēšana

Zobu ārstēšana

Piedāvājam vispārējo zobu ārstēšanu, tajā skaitā endodontiju (atsevišķos gadījumos sūtam pie endodontista).

Vispārējā zobu ārstēšana palīdz pilnībā atjaunot zoba izskatu un funkciju, kā arī novērš tālāku bojājumu un potenciālu zoba zaudēšanu. Jauno, balto plombējamo materiālu izvēle ļauj atgūt estētiski labu zoba izskatu. Baltās plombes ir drošas un izturīgas, tās dos Jums pārliecību smaidīt – bez šaubām par zobu izskatu.

Mūsu zobārsti var nomainīt vecās amalgamas plombes, lai samazinātu dzīvsudraba līmeni Jūsu organismā, kā arī padarītu Jūsu smaidu baltāku.

Pirmreizējiem pacientiem rekomendējam veikt zobu higiēnu pirms zobārsta apmeklējuma, ja tā nav veikta vairāk kā gadu. Pēc zobu higiēnas, zobārsts daudz precīzāk varēs diagnosticēt bojātos zobus.

Zobu ārstēšanas gada izmaksas

Zobi, tāpat kā jebkura cita ķermeņa daļa, mēdz “saslimt”, ja par to pienācīgi nerūpējas. 

Sabiedrībā valda uzskats, ka apmeklēt zobārstu ir dārgi…bet mēs uzskatam, ka pacientiem, kas veikuši visu bojāto zobu labošanu un veic regulāru zobu tīrīšanu, kā arī vismaz reizi gadā apmeklē profesionālu zobu higiēnistu, gada izmaksas par zobu labošanu reti kad pārsniedz 150 EUR jeb 12.50 EUR mēnesī. Esam pārliecināti, ka ikvienam, kritiski paskatoties uz ikdienas ieradumiem un tēriņiem, ir iespēja šādu summu veltīti mutes veselībai. Turklāt, iesniedzot kvīti Jūsu gada ienākumu deklarācijā, vēl atgūsiet 23% no mutes veselībā ieguldītā 🙂 jeb mēneša izmaksas būs 9.62 EUR!

Protams, pacientiem ar sliktu mutes veselības stāvokli, būs vajadzīgs ievērojams sākotnējais ieguldījums zobu veselības atjaunošanā, bet mūsu zobārsti, kopā ar Jums izrunājot Jūsu iespējas, piedāvās plānu, kā primāri izārstēt kritiskākos zobus un pakāpeniski nonākt līdz pilnīgai zobu izārstēšanai. 

Mūsu rūpes par Jūsu zobiem

Denta M zobārstniecības pacientu sistēma 270 dienas pēc Jūsu pēdējās zobārsta vizītes nosūtīs Jums atgādinājuma e-pastu par zobu pārbaudes nepieciešamību. Situācijā, kad Jūsu zobi ir bijuši salaboti, tiek tīrīti regulāri un vismaz reizi gadā veikta profesionāla zobu higiēna, ikgadējās pārbaudes laikā zobārsts diagnosticēs un informēs Jūs par bojātiem zobiem, ja tādi būs. Jāpiebilst, ka šādi bojājumi būs salīdzinoši mazi un to ārstēšana būs daudz lētāka.

Pacientus, kas vēlas saņemt šādu atgādinājumu, lūdzu, pārliecināties, ka mums ir Jūsu e-pasta adrese. 

Šādi izskatās atgādinājums ko pēc 270 dienām saņemsiet uz e-pastu.

Sveiki, šis ir Denta M zobārstniecības atgādinājums, ka ir pagājušas 3/4 no gada, kopš Jūsu pēdējās vizītes pie zobārsta.

Lai veiktu rekomendēto ikgadējo pārbaudes vizīti pie zobārsta, piesakieties tagad, jo gaidīšanas laiks ir aptuveni 2-4 mēneši.

Lūdzu zvaniet uz tel. 27331161, rakstiet e-pastu uz info@dentam.lv vai dodieties uz šo saiti, lai izvēlētos datumu un laiku: https://dentam.simplybook.it/ Paldies! Denta M zobārstniecība.

P.S. Ja Jums šis nav aktuāli, tad mūsu sistēma Jums vairāk atgādinājumus nesūtīs.

Paldies! 

Denta M zobārstniecība

Piedāvājam iegādāties profesionālus mutes dobuma kopšanas līdzekļus gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Zobu birstes, zobu pastas, zobu diegu un starpzobu birstītes, kā arī mutes skalošanas līdzekļus. 

Mūsu zobu higiēnisti Jums ieteiks piemērotākos mutes dobuma kopšanas līdzekļus.