Zobu ārstēšana

Zobu ārstēšana

Piedāvājam zobu vispārēju ārstēšanu, arī endodontiju (atsevišķos gadījumos nosutām pie endodontista).

Vispārēja zobu ārstēšana palīdz pilnīgi atjaunot zoba izskatu un funkcijas, kā arī novērš tālākus bojājumus un potenciālu zoba zaudēšanu. Jauno, balto plombējamo materiālu izvēle ļauj atgūt estētisku zoba izskatu. Baltās plombas ir drošas un izturīgas, tās rosinās smaidīt pārliecināti – bez bažām par zobu izskatu.

Mūsu zobārsti var nomainīt vecās amalgamas plombas, lai samazinātu dzīvsudraba līmeni jūsu organismā, kā arī padarītu jūsu smaidu baltāku.

Pirmreizējiem pacientiem pirms zobārsta apmeklējuma rekomendējam zobu higiēnu, ja tā veikta ilgāk nekā pirms 6 mēnešiem. Pēc zobu higiēnas zobārsts daudz precīzāk varēs diagnosticēt zobu bojājumus.

Zobu ārstēšanas izmaksas gadā

Zobi, tāpat kā jebkura cita ķermeņa daļa, mēdz saslimt, ja par tiem pienācīgi nerūpējas. 

Sabiedrībā valda uzskats, ka apmeklēt zobārstu ir dārgi, savukārt mēs uzskatām, ka pacientiem, kuriem salaboti visi bojātie zobi, kuri regulāri tīra zobus un vismaz reizi gadā apmeklē profesionālu zobu higiēnistu, gada izmaksas par zobu labošanu reti kad pārsniedz 200 eiro – tas ir 16.66 eiro mēnesī. Esam pārliecināti, ka ikvienam, kritiski novērtējot ikdienas ieradumus un tēriņus, ir iespēja šādu summu mutes veselībai veltīt. Turklāt, iesniedzot zobārstniecības pakalpojuma kvīti gada ienākumu deklarācijā, atgūsiet vēl 23 % no mutes veselībā ieguldītā, un tad gada izmaksas būs 154 eiro, bet mēneša – tikai 12.83 eiro.

Protams, pacientiem, kuru mutes veselība ir sliktā vai kritiskā stāvoklī, būs vajadzīgs ievērojams sākotnējais ieguldījums, lai zobu veselību atjaunotu, taču, kopā ar mūsu zobārstniem pārrunājot jūsu iespējas, tiks piedāvāts plāns, kā primāri izārstēt kritiskākos zobus un pakāpeniski nonākt līdz pilnīgai mutes veselībai. 

Mūsu rūpes par Jūsu zobiem

Zobārstniecības “Denta M” pacientu apkalpošanas sistēma 270 dienas jeb 9 mēnešus pēc jūsu pēdējās vizītes nosūtīs jums e-pasta atgādinājumu par nepieciešamību pārbaudīt zobus. Ja jūsu zobi ir bijuši salaboti, tiek regulāri tīrīti un vismaz reizi gadā tiek veikta profesionāla zobu higiēna, ikgadējās pārbaudes laikā zobārsts diagnosticēs zob bojājumus, ja tādi būs, un informēs jūs par tiem. Jāpiebilst, ka tādā situācijā bojājumi būs samērā nelieli un to ārstēšana izmaksās daudz mazāk.

Pacientus, kuri vēlas saņemt atgādinājumu, lūdzam pārliecināties, ka zobārstniecībā ir jūsu e-pasta adrese.

Šādi izskatās atgādinājums, ko pēc 270 dienām jeb 9 mēnešiem saņemsiet e-pastā.

Zobārstniecība “Denta M” atgādina, ka kopš Jūsu pēdējās vizītes pie zobārsta ir pagājuši jau 9 mēneši.

Lai ieplānotu rekomendēto ikgadējo pārbaudes vizīti pie zobārsta, piesakieties jau tagad, jo gaidīšanas laiks ir aptuveni 3 – 4 mēneši.

Lai izvēlētos datumu un laiku, lūdzu, zvaniet uz tālr. 27331161, rakstiet uz e-pastu info@dentam.lv vai dodieties uz šo saiti: https://dentam.simplybook.it/v2/

P.S. Ja Jums šī ziņa nav aktuāla, tad mūsu sistēma atgādinājumus Jums vairs nesūtīs.

Jauku dienu vēlot – 

zobārstniecība “Denta M”

Brīvības ielā 2 Valmierā

Piedāvājam iegādāties profesionālus mutes dobuma kopšanas līdzekļus gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Zobu birstes, zobu pastas, zobu diegi un starpzobu birstītes, kā arī mutes skalošanas līdzekļi. 

Mūsu zobu higiēnisti jums ieteiks piemērotākos mutes dobuma kopšanas līdzekļus.