Zobu ārstēšana

Piedāvājam vispārējo zobu ārstēšanu, tajā skaitā endodontiju (atsevišķos gadījumos sūtam pie endodontista).

Vispārējā zobu ārstēšana palīdz pilnībā atjaunot zoba izskatu un funkciju, kā arī novērš tālāku bojājumu un potenciālu zoba zaudēšanu. Jauno, balto plombējamo materiālu izvēle ļauj atgūt estētiski labu zoba izskatu. Baltās plombes ir drošas un izturīgas, tās dos Jums pārliecību smaidīt – bez šaubām par zobu izskatu.

Mūsu zobārsti var nomainīt vecās amalgamas plombes, lai samazinātu dzīvsudraba līmeni Jūsu organismā, kā arī padarītu Jūsu smaidu baltāku.

Pirmreizējiem pacientiem rekomendējam veikt zobu higiēnu pirms zobārsta apmeklējuma, ja tā nav veikta vairāk kā gadu. Pēc zobu higiēnas, zobārsts daudz precīzāk varēs diagnosticēt bojātos zobus.

Zobu ārstēšanas gada izmaksas

Zobi, tāpat kā jebkura cita ķermeņa daļa, mēdz “saslimt”, ja par to pienācīgi nerūpējas. 

Sabiedrībā valda uzskats, ka apmeklēt zobārstu ir dārgi…bet mēs uzskatam, ka pacientiem, kas veikuši visu bojāto zobu labošanu un veic regulāru zobu tīrīšanu, kā arī vismaz reizi gadā apmeklē profesionālu zobu higiēnistu, gada izmaksas par zobu labošanu reti kad pārsniedz 100 EUR jeb 8.33 EUR mēnesī. Esam pārliecināti, ka ikvienam, kritiski paskatoties uz ikdienas ieradumiem un tēriņiem, ir iespēja šādu summu veltīti mutes veselībai. Turklāt, iesniedzot kvīti Jūsu gada ienākumu deklarācijā, vēl atgūsiet 23% no mutes veselībā ieguldītā 🙂 jeb mēneša izmaksas būs 6.41 EUR!

Protams, pacientiem ar sliktu mutes veselības stāvokli, būs vajadzīgs ievērojams sākotnējais ieguldījums zobu veselības atjaunošanā, bet mūsu zobārsti, kopā ar Jums izrunājot Jūsu iespējas, piedāvās plānu, kā primāri izārstēt kritiskākos zobus un pakāpeniski nonākt līdz pilnīgai zobu izārstēšanai. 

Mūsu rūpes par Jūsu zobiem

Denta M zobārstniecības pacientu sistēma gadu pēc Jūsu pēdējās zobārsta vizītes nosūtīs Jums atgādinājuma e-pastu par zobu pārbaudes nepieciešamību. Situācijā, kad Jūsu zobi ir bijuši salaboti, tiek tīrīti regulāri un vismaz reizi gadā veikta profesionāla zobu higiēna, ikgadējās pārbaudes laikā zobārsts diagnosticēs un informēs Jūs par bojātiem zobiem, ja tādi būs. Jāpiebilst, ka šādi bojājumi būs salīdzinoši mazi un to ārstēšana būs daudz lētāka.

Pacientus, kas vēlas saņemt šādu atgādinājumu, lūdzu, pārliecināties, ka mums ir Jūsu e-pasta adrese. 

Šādi izskatās atgādinājums pēc 1 gada, ko saņemsiet uz e-pastu.

Sveiki, šis ir Denta M zobārstniecības atgādinājums, ka ir pagājis ilgs laiks kopš Jūsu pēdējās vizītes pie kāda no mūsu zobārstiem. Vai Jūs vēlaties pierakstīties pie zobārsta uz pārbaudi? Lūdzu zvaniet uz tel. 27331161 vai dodieties uz šo saiti, lai izvēlētos datumu un laiku: https://dentam.simplybook.it/

Paldies! Denta M zobārstniecība