Zobu implanti

Zobu implantēšana ir pārbaudīta un droša procedūra, lai aizvietotu zaudētu zobu vai aizpildītu spraugas starp zobiem, kā arī novērstu pārējo zobu pārbīdīšanos uz brīvo vietu. Tāpat kā dabīgie zobi, arī implanti var kalpot visu mūžu pie nosacījuma, ka Jūs rūpējaties par tiem, apmeklējiet ārsta noteiktās pārbaudes un zobu higiēnu divreiz gadā. Pacientiem ar implantiem ir svarīgi ievērot veselīgu diētu un rūpēties par zobu veselību.

Denta M zobārstniecība piedāvā ETK implantus, kas kopš 1992. gada tiek izgatavoti Francijā un Latvijā tiek izmantoti jau vairāk kā 8 gadus. Piedāvājam arī kaula pieaudzēšanu un atjaunošanas procedūras.

Aicinam pieteikties uz konsultāciju pie zobārsta Mārtiņa Ločmeļa, lai noskaidrotu atbildes uz Jūsu jautājumiem par zobu implantiem un uzsāktu procesu.

Zobārsts Mārtiņš Ločmelis pieņem pacientus ceturtdienās. Nākamās pieņemšanas – 17. septembris, 1.oktobris, 15. oktobris, 29. oktobris

Implanta ievietošanas process

1. Konsultācija pie zobārsta Mārtiņa Ločmeļa

2. 3d rentgens (pacientiem, kam jau ir rentgens uztaisīts, lūdzam, to nest USB atmiņā vai atsūtīt uz e-pastu info@dentam.lv, ja Jums rentgens ierakstīts diskā (CD)

3. Atkārtota konsultācija, vienošanās par implanta ievietošanas datumu vai citu manipulāciju

4. Implanta (skrūves) ievietošana līdz 1h

5. Dzīšanas process 2-6 mēneši

6. Protezēšana uz implanta (vairākas, īsas vizītes)

Implantu izmaksas un apmaksas iespējas

Izmaksas vienam implantam + kronim sākot no 1100 EUR. Precīzākas izmaksas tiks noteiktas konsultācijas laikā.

Ja nepieciešams, apjomīgiem zobārstniecības un protezēšanas darbiem piedāvājam mūsu sadarbības bankas klientu menedžera kontaktinformāciju, lai Jūs varētu sazināties un vienoties par iespējamo finansējuma saņemšanu. Lūdzu jautāt bankas vizītkarti mūsu darbiniekiem.

Atšķirība starp īstu zobu un implantu

Dental-implants