+371 27331161

Zobu implanti

Zobu implantēšana ir pārbaudīta un droša procedūra, lai aizvietotu zaudētu zobu vai aizpildītu spraugas starp zobiem, kā arī novērstu pārējo zobu pārbīdīšanos uz brīvo vietu. Tāpat kā dabīgie zobi, arī implanti var kalpot visu mūžu pie nosacījuma, ka Jūs rūpējaties par tiem, apmeklējiet ārsta noteiktās pārbaudes un zobu higiēnu divreiz gadā. Pacientiem ar implantiem ir svarīgi ievērot veselīgu diētu un rūpēties par zobu veselību.

Denta M zobārstniecība piedāvā ETK implantus, kas kopš 1992. gada tiek izgatavoti Francijā un Latvijā tiek izmantoti jau vairāk kā 8 gadus. Piedāvājam arī kaula pieaudzēšanu un atjaunošanas procedūras.

Aicinam pieteikties uz konsultāciju pie zobārsta Mārtiņa Ločmeļa, lai noskaidrotu atbildes uz Jūsu jautājumiem par zobu implantiem un uzsāktu procesu.

Nākamās pieņemšanas – 30. janvāris, 13. un 20. februāris

Starp implanta ievietošanu un protezēšanu vajadzīgi vidēji 2-6 mēneši, tas nozīmē, ka maksājumi sadalās pa posmiem.

Izmaksas vienam implantam + kronim sākot no 1100 EUR. Precīzākas izmaksas tiks noteiktas konsultācijas laikā.

 

 

Apmaksas iespējas

Ja nepieciešams, apjomīgiem zobārstniecības un protezēšanas darbiem piedāvājam mūsu sadarbības bankas klientu menedžera kontaktinformāciju, lai Jūs varētu sazināties un vienoties par iespējamo finansējuma saņemšanu. Lūdzu jautāt bankas vizītkarti mūsu darbiniekiem.

 

Dental-implants
Aizvērt izvēlni