Denta M zobārstniecība

Par mums

Speciālisti

SIA Denta M zobārstniecības un higiēnas pakalpojumus Valmierā sniedz kopš 2016. gada janvāra.

Mūsu gados jauno, draudzīgo komandu veido 4 zobārsti, divas zobu higiēnistes, zobārstu asistenti un klientu administratore. Speciālisti regulāri veic zināšanu papildināšanu, lai klientiem sniegtu labāko servisu un pieredzi.

Mūsu mērķis

Uzskatām, ka mūsdienīgas un kvalitatīvas zobārstniecības uzdevums ir nodrošināt kompleksu zobu ārstēšanu – zobu apskate, zobu higiēna, zobu rentgens, terapija, ķirurģija, zobu implanti, zobu protezēšana, kā arī attīstīt profilaktiskus pasākumus, uzņemoties rūpes par pacientu zobu ārstēšanu, laicīgu problēmas noteikšanu un risināšanu, pirms tā ir kļuvusi akūta un dārga.

Moderna zobārstniecība

Esam ieviesuši online rezervēšanas sistēmu, lai mūsu klientiem dotu iespēju sev izdevīgā laikā veikt pierakstu pie zobārsta vai zobu higiēnista, kā arī redzēt apmeklējumu vēsturi un vajadzības gadījumā atcelt pierakstu. Viena no sistēmas priekšrocībām ir automatizēta saziņa ar klientu, lai pēc noteikta laika posma atgādinātu klientam un rekomendētu veikt mutes veselības pārbaudi, lai tādējādi laicīgi novērstu problēmas vai vienkārši gūtu pārliecību, ka viss ir kārtībā.

Izmantojam tikai pārbaudītus, oriģinālus un kvalitatīvus zobārstniecības materiālus, kurus iegādājamies no licencētiem zāļu un zobārstniecības tehnikas tirgotājiem.

Strādājam uz trīs modernām, jaunākā tipa Stern Weber zobārstniecības iekārtām, kas nodroša papildus ērtības pacientiem, personālam, kā arī atbilst jaunākajām higiēnas prasībām.

Visi kabineti aprīkoti ar digitālā rentgena, intraorālā skenera un gaisa kondicionēšanas iekārtām.

 

Apmaksas iespējas

Pie mums ir iespējams norēķināties ar populārākajām bankas kartēm (izņemot AMEX), kā arī skaidrā naudā.

Atsevišķos gadījumos iespējams par saņemto pakalpojumu veikt samaksu ar pārskaitījumu.

Izmantojam ērtu norēķinu sistēmu, kas dod iespēju (ar pacienta piekrišanu) uzreiz nosūtīt medicīniskā pakalpojuma e-kvīti uz VID EDS sistēmu gada deklarācijas veidošanai. Gadījumā, ja nozaudējiet e-kvīti, vienmēr varam Jums to nosūtīt atkārtoti uz e-pastu.

 

Atbildība pret vidi

Atkritumi

Denta M zobārstniecība ir noslēgusi medicīnisko atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar AS BAO un sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar SIA ZAAO. Tas nozīmē, ka arī visi medicīniskie atkritumi tiek šķiroti, ievietoti atbilstošos konteineros un nodoti bīstamo atkritumu pārstrādei, atbilstoši prasībām. 

Papīra patēriņa samazināšana

Esam pilnībā pārgājuši uz pacientu e-veselības kartiņām. Piedāvājam pacientiem darījumu apliecinošās kvītis sūtīt uz e-pastu, kur tās neizdziest un var ērti iesniegt pēc vajadzības.

Energoefektivitāte

Esam uzstādījuši saules paneļus, kas ļauj, gada saulainajos mēnešos, zobārstniecības elektroiekārtas darbināt ar saules enerģiju. Esam nomainījuši visus gaismekļus uz ekonomiskiem LED gaismekļiem, ieviesuši ekonomisku ēkas apkures sistēmu ar minimāliem dūmu izmešiem, lai netraucētu Valmieras iedzīvotājiem un pēc iespējas mazāk piesārņotu dabu. 

  Atrašanās vieta un telpas

  Netālu no mums atrodas vairāki bezmaksas auto stāvlaukumi, esam tikai 10 min gājiena attālumā no pilsētas centra.  Vairāk info par nokļūšanu klikšķinot ŠEIT.

  Apmeklētāju ērtībām zobārstniecības praksē ir uzgaidāmā telpa, apmeklētāju tualete, kā arī telpas piemērotas ratiņkrēsliem.

  Pie mums iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm, kā arī iegādāties profesionālus mutes kopšanas līdzekļus un dāvanu kartes mutes veselības pakalpojumiem.

  Seko mums arī Facebook

  Nākotnes plāni

  • Turpināt uzlabot ēkas un uzņēmuma energoefektivitāti – 2024. gadā
  • Veikt fasādes renovāciju –  2024. – 2025. gadā
  • Izvietot velo pieslēgšanas statīvu – 2024. gadā
  • Iegādāties 3d panorāmas rentgenu