Denta M zobārstniecība

Par mums

Speciālisti

SIA Denta M zobārstniecības un higiēnas pakalpojumus Valmierā sniedz kopš 2016. gada janvāra.

Mūsu gados jauno, draudzīgo komandu veido 4 sertificēti zobārsti, divas sertificētas zobu higiēnistes un sertificēta zobārsta asistente. Speciālisti regulāri veic zināšanu papildināšanu, lai klientiem sniegtu labāko servisu un pieredzi.

Mūsu mērķis

Uzskatām, ka mūsdienīgas un kvalitatīvas zobārstniecības uzdevums ir nodrošināt kompleksu zobu ārstēšanu – zobu apskate, zobu higiēna, zobu rentgens, terapija, ķirurģija, zobu implanti, zobu protezēšana, kā arī attīstīt profilaktiskus pasākumus, uzņemoties rūpes par pacientu zobu ārstēšanu, laicīgu problēmas noteikšanu un risināšanu, pirms tā ir kļuvusi akūta un dārga.

Moderna zobārstniecība

Esam ieviesuši online rezervēšanas sistēmu, lai mūsu klientiem dotu iespēju sev izdevīgā laikā veikt pierakstu pie zobārsta vai zobu higiēnista, kā arī redzēt apmeklējumu vēsturi un vajadzības gadījumā atcelt pierakstu. Viena no sistēmas priekšrocībām ir automatizēta saziņa ar klientu, lai pēc noteikta laika posma atgādinātu klientam un rekomendētu veikt mutes veselības pārbaudi, lai tādējādi laicīgi novērstu problēmas vai vienkārši gūtu pārliecību, ka viss ir kārtībā.

Izmantojam tikai pārbaudītus, oriģinālus un kvalitatīvus zobārstniecības materiālus, kurus iegādājamies no licencētiem zāļu un zobārstniecības tehnikas tirgotājiem.

2018. gada nogalē izveidots otrs kabinets, kurā uzstādīta moderna, jaunākā tipa zobārstniecības iekārta, kas nodroši papildus ērtības pacientiem, personālam, kā arī atbilst jaunākajām higiēnas prasībām.

Kabineti aprīkoti ar digitālā rentgena iekārtām un gaisa kondicionēšanas iekārtām.

Apmaksas iespējas

Pie mums ir iespējams norēķināties ar populārākajām bankas kartēm (izņemot AMEX), kā arī skaidrā naudā.

Atsevišķos gadījumos iespējams par saņemto pakalpojumu veikt samaksu ar pārskaitījumu.

Izmantojam ērtu norēķinu sistēmu, kas dod iespēju (ar pacienta piekrišanu) uzreiz nosūtīt medicīniskā pakalpojuma e-kvīti uz VID EDS sistēmu gada deklarācijas veidošanai. Gadījumā, ja nozaudējiet e-kvīti, vienmēr varam Jums to nosūtīt atkārtoti uz e-pastu.

 

Atkritumu apsaimniekošana

Denta M zobārstniecība ir noslēgusi medicīnisko atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar AS BAO un sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar SIA ZAAO.

Tas nozīmē, ka visi atkritumi tiek šķiroti, ievietoti atbilstošos konteineros un nodoti bīstamo atkritumu pārstrādei atbilstoši prasībām. 

Atrašanās vieta un telpas

Netālu no mums atrodas vairāki bezmaksas auto stāvlaukumi, esam tikai 10 min gājiena attālumā no pilsētas centra.  Vairāk info par nokļūšanu klikšķinot ŠEIT.

Apmeklētāju ērtībām zobārstniecības praksē ir uzgaidāmā telpa, apmeklētāju tualete, kā arī telpas piemērotas ratiņkrēsliem.

Pie mums iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm, kā arī iegādāties profesionālus mutes kopšanas līdzekļus un dāvanu kartes mutes veselības pakalpojumiem.

Seko mums arī Facebook