Kā pierakstīties?

Lai pierakstītos pie Denta M zobārstniecības speciālistiem, lūdzam laicīgi plānot vizīti. Pieņemam pacientus ar akūtām sāpēm, bet priekšroku dodam pacientiem ar iepriekšēju pierakstu. Darba dienu pēcpusdienās, diez gan bieži rodas iespēja pierakstīties pie speciālista jau nākamajā dienā, ja kāds no nākamās darba dienas pacientiem ir atcēlis vizīti.

Darba dienu vakaros pēc plkst. 17:00 un brīvdienās zobārstniecība ir slēgta.

Pacientiem, kas strādā vai uzturās ārvalstīs, lūdzam sazināties vai rezervēt ONLINE vismaz 2 mēnešus pirms plānotā atvaļinājuma, lai veiktu vēlamās rezervācijas.

ONLINE rezervēšanas sistēma

Rekomendējam veikt pierakstu, izmantojot mūsu ONLINE rezervēšanas sistēmu. Rezervēšanas sistēma parāda reālus brīvos pieraksta laikus pie Denta M speciālistiem. Izvēloties sev ērtu laiku un veicot rezervāciju, mēs to apstiprināsim tiklīdz apmeklēsim rezervēšanas sistēmu. Dažkārt var nākties gaidīt dažas stundas līdz apstiprinājuma e-pasta saņemšanai.

Pa telefonu

Zvanot uz tel. 27331161 (darba dienās no plkst. 9:00 – 17:30), iespēju robežas atbildēsim. Nav nepieciešams zvanīt vairākkārt, ja nevaram uzreiz atbildēt. Mūsu darbinieki brīvā brīdī Jums atzvanīs.

Ar e-pastu

Jautājumus un rezervācijas var pieteikt rakstot uz e-pastu: info@dentam.lv

Vēlamies informēt, ka komunikācija caur e-pastu ir vislēnākā, tāpēc rekomendējam steidzīgos gadījumos rezervēt ONLINE vai zvanīt.

ATBILDĪBA

Lūdzam izturēties atbildīgi un pieteiktas vizītes apmeklēt vai atcelt pēc iespējas laicīgāk, lai dotu iespēju citiem pacientiem. Ja vēlaties atteikt vizīti ārpus darba laika, tad vislabāk to darīt rakstot e-pastu uz: info@dentam.lv

Aizvērt izvēlni