Kā pierakstīties?

Lai pieteiktos izmanto

ONLINE rezervēšanas sistēma

Rekomendējam veikt pierakstu, izmantojot mūsu ONLINE rezervēšanas sistēmu. Rezervēšanas sistēma parāda reālus brīvos pieraksta laikus pie Denta M speciālistiem. Izvēloties sev ērtu laiku un veicot 1 rezervācijas pieteikumu, mēs to apstiprināsim tiklīdz apmeklēsim rezervēšanas sistēmu. Dažkārt var nākties gaidīt dažas stundas līdz apstiprinājuma e-pasta saņemšanai. Gadījumā, ja uz vienu brīvo laiku būs pieteikušies divi pacienti, apstiprināsim to, kurš bija pirmais un sazināsimies ar otro, lai piedāvātu citu laiku.

Telefons

Zvanot uz tel. +371 27331161 (darba dienās no plkst. 9:00 – 17:00), iespēju robežās atbildēsim. Nav nepieciešams zvanīt vairākkārt, ja nevaram uzreiz atbildēt. Mūsu darbinieki brīvā brīdī, iespēju robežās, Jums atzvanīs.

E-pasts

Jautājumus un rezervācijas var pieteikt rakstot uz e-pastu: info@dentam.lv

Vēlamies informēt, ka komunikācija caur e-pastu ir vislēnākā, tāpēc rekomendējam steidzamos gadījumos zvanīt.

 

Atbildība

Lūdzam izturēties atbildīgi un pieteiktas vizītes apmeklēt vai atcelt pēc iespējas laicīgāk, lai dotu iespēju citiem pacientiem. Ja vēlaties atteikt vizīti ārpus darba laika, tad vislabāk to darīt rakstot e-pastu uz: info@dentam.lv

Par pieteikšanos

  • Lai pierakstītos pie Denta M zobārstniecības speciālistiem, lūdzam laicīgi plānot vizīti! 
  • Pacientiem ar akūtām sāpēm, lūdzam zvanīt, bet lielākoties zobārstu darba laiks ir rezervēts pacientiem ar iepriekšēju pierakstu. Ja darba dienas ietvaros ir radies brīvs laiks, pieņemam pacientus ar akūtām sāpēm, bet arī šādos gadījumos jāzvana, lai pieteiktos.
  • Darba dienu pēcpusdienās diezgan bieži rodas iespēja pierakstīties pie speciālista jau nākamajā dienā, ja kāds no nākamās darba dienas pacientiem ir atcēlis vizīti.
  • Darba dienu vakaros pēc plkst. 17:30 un brīvdienās zobārstniecība ir slēgta. Lai sazinātos ārpus darba laika, lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@dentam.lv
  • Pacientiem, kas strādā vai uzturas ārvalstīs, lūdzam sazināties vai rezervēt ONLINE vismaz 3 mēnešus pirms plānotā atvaļinājuma, lai veiktu vēlamās rezervācijas laikā, kamēr būsiet Latvijā.
  • Pacientiem ar veiktu pierakstu, iepriekšējā darba dienā zvanīsim vai sūtīsim īsziņu ar lūgumu apstiprināt ierašanos. Ja līdz plkst. 17:00 nesaņemam apstiprinājumu, paturam tiesības veikto pierakstu atcelt. Šāda rīcība ir balstīta uz mūsu pieredzi un nepieciešama, lai cīnītos ar neapzinīgu personu rīcību.
  • Personas, kas veikušas pierakstu un nav laicīgi informējušas par neierašanos/vai nav ieradušās, turpmāk vairs neapkalpojam.