Kā pierakstīties?

Lai pierakstītos pie Denta M zobārstniecības speciālistiem, lūdzam laicīgi plānot vizīti. 

Pieņemam pacientus ar akūtām sāpēm, bet priekšroku dodam zobārstniecības pacientiem ar iepriekšēju pierakstu. 

Darba dienu pēcpusdienās diezgan bieži rodas iespēja pierakstīties pie speciālista jau nākamajā dienā, ja kāds no nākamās darba dienas pacientiem ir atcēlis vizīti.

Darba dienu vakaros pēc plkst. 17:30 un brīvdienās zobārstniecība ir slēgta. Lai sazinātos ārpus darba laika, lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@dentam.lv

Pacientiem, kas strādā vai uzturas ārvalstīs, lūdzam sazināties vai rezervēt ONLINE vismaz 2 mēnešus pirms plānotā atvaļinājuma, lai veiktu vēlamās rezervācijas.

Lai pieteiktos izmanto

ONLINE rezervēšanas sistēma

Rekomendējam veikt pierakstu, izmantojot mūsu ONLINE rezervēšanas sistēmu. Rezervēšanas sistēma parāda reālus brīvos pieraksta laikus pie Denta M speciālistiem. Izvēloties sev ērtu laiku un veicot rezervāciju, mēs to apstiprināsim tiklīdz apmeklēsim rezervēšanas sistēmu. Dažkārt var nākties gaidīt dažas stundas līdz apstiprinājuma e-pasta saņemšanai.

Telefons

Zvanot uz tel. +371 27331161 (darba dienās no plkst. 9:00 – 17:30), iespēju robežas atbildēsim. Nav nepieciešams zvanīt vairākkārt, ja nevaram uzreiz atbildēt. Mūsu darbinieki brīvā brīdī Jums atzvanīs.

E-pasts

Jautājumus un rezervācijas var pieteikt rakstot uz e-pastu: info@dentam.lv

Vēlamies informēt, ka komunikācija caur e-pastu ir vislēnākā, tāpēc rekomendējam steidzīgos gadījumos rezervēt ONLINE vai zvanīt.

 

Atbildība

Lūdzam izturēties atbildīgi un pieteiktas vizītes apmeklēt vai atcelt pēc iespējas laicīgāk, lai dotu iespēju citiem pacientiem. Ja vēlaties atteikt vizīti ārpus darba laika, tad vislabāk to darīt rakstot e-pastu uz: info@dentam.lv