Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Ja piekritīsiet sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sīkdatņu informācija

Šī vietne, tāpat kā daudzas citas, izmanto sīkdatnes (cookies), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Aicinām iepazīt sīkdatņu izmantošanas principus.

Vietnes pārzinis ir SIA „Denta M”. Sīkdatņu izmantošanas laikā var tikt apstrādāti personiskie dati. Lietojot vietni, jūs piekrītat te aprakstītajam sīkdatņu izmantošanas veidam (ja vien jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Ievērojiet — ja izvēlēsieties atspējot noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Informācija par sīkdatnēm

Šī tīmekļa vietne ir atvērta caur kādu no pārlūkprogrammām, piemēram, „Google Chrome”, „Firefox”, „Safari”, „Edge”, „Operavai kādu citu.

Sīkdatnes ir informācija, ko pārlūkprogramma iegūst un saglabā brīdī, kad jūs lietojat mūsu vietni. Nākamreiz, kad atkal apmeklēsiet mūsu tīmekļa vietni, pārlūkprogramma atcerēsies jūsu darbības un daļu no tām paveiks jūsu vietā, piemēram, izvēlēsies darba valodu vai kontrolēs sīkdatņu paziņojuma attēlošanu. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstīgi reaģēt.

Sīkdatņu veidi un mērķi

Ir divu veidu sīkdatnes: sesijas un pastāvīgās. Sīkdatnes tiek iedalītas arī pirmās vai trešās puses sīkdatnēs. Lai jūs varētu labāk izprast sīkdatņu būtību un to, kādēļ mēs tās izmantojam, turpmākajā tekstā ir izskaidroti iepriekšminētie jēdzieni.

Kad apmeklējat konkrētu tīmekļa vietni, sesijas sīkdatnes ļauj jūs atpazīt, iegaumējot jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietnē, lai tās saglabātos arī citās lapās. Šīs sīkdatnes ļauj jums ātri un ērti izmantot vienas tīmekļa vietnes vairākas lapas, izvairoties no vajadzības apstrādāt katru apmeklēto lapu. Sesijas sīkdatnes nav pastāvīgas to darbība beigsies, kad aizvērsiet tīmekļa pārlūku vai pārtrauksiet sesiju konkrētajā tīmekļa vietnē.

Pastāvīgās sīkdatnes ir sīkdatnes, kas jūsu datorā uzglabājas konkrētu laiku pēc tīmekļa pārlūkošanas sesijas beigām, tādēļ tās ļauj saglabāt lietotāja izvēles vai rīcību vietnē un izmantot tās nākamreiz, kad lietotājs apmeklēs šo vietni.

Pirmās puses sīkdatnes ir sīkdatnes, ko uztur struktūras, kuras administrē mājaslapas uzturētājs.

Trešās puses sīkdatnes uztur citi domēni, kas nepieder mums. Kad jūs pārlūkojat mūsu tīmekļa vietni, trešās puses sīkdatnes var tikt saglabātas jūsu datorā, telefonā vai planšetdatorā.