Jauniem pacientiem

Informējam, ka šobrīd ir aptuveni 2.5 – 3 mēnešu gaidīšanas laiks pie zobārsta. Aptuveni 2 mēneši gaidīšanas laiks uz sarežģītu zobu ekstrakciju, implantāciju. Aptuveni 1 mēneša gaidīšanas laiks pie zobu higiēnista.

Denta M zobārstniecība Valmierā pieņem jaunus pacientus ilgtermiņa sadarbībai. Pacientus ar akūtām vajadzībām pieņamam iespēju robežās, bet mūsu ideja ir veidot ilgtermiņa sadarbību ar pacientiem, lai novērstu situāciju, ka Denta M zobārstniecības pacientam pienāk brīdis, kad sāp. 

Mūsu pacientu sistēma gadu pēc pēdējās vizītes Jums atgādinās, ka pienācis laiks apmeklēt zobārstu un veikt zobu apskati, lai novērstu akūtu situāciju rašanos un līdz ar to arī neparedzētus finansiālus izdevumus.

Visiem zobārstniecības jaunajiem pacientiem, pirms došanās pie zobārsta, jāveic profesionāla zobu higiēnu pie mūsu speciālistiem, lai zobārstam būtu iespēja veikt pilnvērtīgu, kvalitatīvu mutes dobuma apskati. 

Jauniem pacientiem lūdzam iepazīties ar pakalpojumu cenrādi (sk.zemāk).

Aicinam jaunos pacientus izturēties atbildīgi pret veikto pierakstu pie mūsu speciālistiem un gadījumā, ja nevarēsiet apmeklēt pieteikto vizīti, lūdzu informēt par neierašanos laicīgi, vismaz 24 h iepriekš.

Denta M zobārstniecība