GC MI Paste Plus krēms

00000
22,00 €
Atvainojiet, prece nav pārdošanā!
1
Preces apraksts
Brand: GC

Zobu krēms jutīgiem zobiem. GC MI Paste Plus ļauj baudīt aukstus un karstus dzērienus bez nepatīkamām sajūtām. Aizmirstiet par paaugstinātu zobu jutīgumu.

Indikācijas:

- Krēmu lieto pacientiem, kuriem jāatjauno minerālu līdzsvars mutes dobumā, īpaši tiem, kuri sūdzas par sausumu mutē (kserotomija) vai tiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar pienācīgi rūpēties par zobiem.

- Krēms palīdz atjaunot normālu mutes dobuma stāvokli pēc zobu balināšanas procedūrām, profesionālās higiēnas, zobu sakņu kanālu ārstēšanas. Turklāt krēms ir piemērots zobu jutīguma samazināšanai.

- Pētījumi ir parādījuši, ka, lietojot RecaldentTM, balti matēti traipi uz zobiem var pazust un zobi atgūst savu iepriekšējo mirdzumu.

Lietošana: izmantot saskaņā ar instrukcijām iepakojumā vai konsultēties ar zobārstu vai zobu higiēnistu.

RecaldentTM ir iegūts no kazeīna piena proteīna. Jau sen ir zināms, ka piens un tā produkti aizsargā. Nesenie pētījumi rāda, ka šī piena īpašība daļēji ir saistīta ar kazeīna proteīniem, kas pazīstami arī kā kazeīna fosfopeptīdi, kuri saglabā kalcija un fosfāta jonus nekristāliskā kalcija fosfāta formā. Šī RecaldentTM formula lieliski absorbē šos jonus un aizver dentālos kanāliņus. Tieši atvērtie kanāli var būt zobu jutīguma iemesls.

Saglabāt šo produktu vēlākam