Zobu izlīdzināšana

Ja ONLINE rezervācijā nav brīvu vietu vai neizdodas sazvanīt, lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@dentam.lv, lai pieteiktos uz Ordoline konsultāciju.

Ordoline Valmiera

Ordoline zobu kapes Valmierā

Piedāvājam Ordoline – jaunākās paaudzes ortodontisko kapju sistēmu.

Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, pārbaudītiem ārstēšanas protokoliem un plašai ortodontisko instrumentu klāsta integrācijai, ar Ordoline ortodontiskajām kapēm var veiksmīgi iztaisnot zobus un regulēt sakodienu pat vissarežģītākajos gadījumos.

Zobu taisnošanas kapes ir pierādījušas savu efektivitāti ne tikai vieglākos estētiskas zobu taisnošanas gadījumos, bet arī sarežģītās sakodiena koriģēšanas situācijās. Ar kapēm tiek likvidētas spraugas starp zobiem, iztaisnoti saspiestie zobi, salabots sakodiens.

Kāpēc izvēlēties Ordoline?

Zobu taisnošanai nav vecuma ierobežojuma. Galvenais nosacījums – būt motivētam un pastāvīgi nēsāt kapes 22 stundas diennaktī.
Ortodontiskās kapes Latvijā kļūst aizvien populārākas.

Kāpēc pacienti izvēlas kapes nevis breketes?

– Labāk prognozējami rezultāti.
– Maz pamanāmas uz zobiem.
– Nav alerģiskas, nebojā mutes gļotādu un zobu emalju.
– Ērti ēst un tīrīt zobus.
– Nav jāmaina ēšanas paradumi.
– Mazāk sāp, netraumē vaigus un lūpas.
– Mazāk vizīšu pie ārsta.

Ordoline Valmiera
Ordoline Valmiera

Kā tas notiek?

Ārstēšanas process un ilgums

1. solis. Konsultācijas laikā ārsts veiks nepieciešamos izmeklējumus (zobu 3d nospiedumu, sejas un zobu fotogrāfijas, rentgenu), lai varētu sagatavot ārstēšanas plānu.

2. solis. Katram pacientam tiek sagatavots individuāls ārstēšanas plāns. Digitālā 3D vizualizācijā var redzēt, kā katra kape mainīs zobu stāvokli, kāds būs gala rezultāts un ārstēšanas ilgums. 

3. solis. Ortodontisko kapju izgatavošana Ordoline laboratorijā un nosūtīšana uz Valmieru, kur zobārsts veiks sākotnējo kapju uzstādīšanas procesu un izsniegs turpmākās kapes kopā ar nepieciešamajām lietošanas instrukcijām.

4. solis. Ārstēšana. Pacients kapes patstāvīgi maina ik pēc 10-14 dienām. Vidēji reizi 2-3 mēnešos apmeklē savu ārstu, lai pārliecinātos, ka ārstēšana norit pēc plāna. Vidējais ārstēšanas laiks aptuveni 8-18 mēneši (atkarībā no katra individuāla gadījuma).

Ja ONLINE rezervācijā nav brīvu vietu vai neizdodas sazvanīt, lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@dentam.lv, lai pieteiktos uz Ordoline konsultāciju.