You are currently viewing Kas jauns? Implanti, zobu taisnošana un jauna iekārta
Denta M, zobu taisnošana, ortodontija, zobu izlīdzināšana

Kas jauns? Implanti, zobu taisnošana un jauna iekārta

Vasaras beigu un rudens darba cēliens Denta M zobārstniecībā ir bijis piesātināts gan skatoties uz klientu daudzumu, gan ieguldīto darbu, lai Denta M zobārstniecība Valmierā spētu piedāvāt vēl plašāku zobārstniecības pakalpojumu klāstu un augstāku kvalitāti.

Implanti, tagad arī Straumann

Jau 2 gadus sniedzam zobu implantēšanas pakalpojumu Valmierā. Aizvien vairāk klienti izvēlas šo procedūru veikt Valmierā, tādējādi ietaupot lieku, vairākkārtīgu braukšanu uz Rīgu.

Līdz šim piedāvājām franču ražotāja ETK implantus. Šobrīd papildus piedāvājam arī Šveices ražotāja Straumann premium implantus. Vairāk par implantiem lasīt šeit.

Jaunā ortodontija | Airnivol – zobu izlīdzināšana un harmoniska smaida veidošana

Šobrīd veicam visas nepieciešamās darbības, lai spētu piedāvāt zobu taisnošanu Valmierā. Līdz šim zobu taisnošanas pakalpojums Valmierā bija nepieejams.

Denta M zobārste Madara Ozoliņa drīz uzsāks konsultēšanu par Airnivol zobu izlīdzināšanas kapēm, kas ir praktiski neredzamas, ērtākas par breketēm gan nēsāšanā, gan mutes dobuma higiēnā un piedāvā īsākā laikā veikt zobu taisnošanu. Vairāk par Airnivol zobu kapēm lasīt šeit.

Ja vēlaties, lai informējam Jūs, kad pakalpojums būs pieejams, lūdzu nosūtiet Jūsu e-pasta adresi.

[contact-form-7 id="4181" title="Contact form-Airnivol"]

Jauna zobārstniecības iekārta

Esam nomainījuši mūsu pirmo zobārstniecības iekārtu, kas, lai gan funkcionējoša, tomēr nespēja nodrošināt iespējas, kas atbilst mūsdienīgai un ērtai zobārstniecībai. 

Vēlamies piebilst, ka mūsu zobārstniecības iekārtas aprīkotas ar atsūcēja šļauku un zobārsta instrumentu pievadu dezinficēšanas funkcijām, kas būtiski samazina inficēšanās riskus mūsu pacientiem.