Zobārste Madara Ozoliņa atsāks pieņemt pacientus Valmierā

No 2020. gada novembra Denta M zobārstniecībā Valmierā, pirmdienās, otrdienās un trešdienās pacientus atsāks pieņemt zobārste Madara Ozoliņa.

Dr. M. Ozoliņa sniedz šādus zobārstniecības pakalpojumus – zobu labošana pieaugušajiem, zobu labošana bērniem, zobu protezēšana, kā arī zobu raušana.

Kā pierakstīties?

No 2020. gada oktobra būs atvērts ONLINE pieraksts darba dienās, kad zobārste pieņems pacientus. 

Gaidīsim atpakaļ visus zobārstes Madaras Ozoliņas pacientus, kas saņēma zobārstniecības pakalpojumus Denta M zobārstniecībā no 2016. gada līdz 2017. gada maijam. 

Kas jauns?

Līdz ar zobārsti Madaru Ozoliņu komandā joprojām darbosies zobārste  Līva Ciemiņa, zobārsts – ķirurgs Mārtiņš Ločmelis, zobu higiēnistes Sniedze Krūzenberga un Ance Spiģere, kā arī zobārsta asistente Agnese Semjonova. Protams, pēc kāda laika gaidīsim atpakaļ arī zobārsti Kristīni Kotovu.

Novembrī plānojam nomainīt mūsu vecāko zobārstniecības iekārtu, lai sniegtu vēl kvalitatīvāku pakalpojumu, kas apvienojumā ar ONLINE rezervēšanu un e-kvītīm, ko varam nosūtīt uz Jūsu e-pastu un Gada ienākumu deklarāciju, sniedz unikālu, modernu zobārstniecības pakalpojumu Valmierā.