Zobu higiēna

Piedāvājam profesionālu zobu higiēnas pakalpojumu pieaugušajiem un bērniem. 

Pakalpojuma izmaksas:

  • pieaugušajiem un pusaudžiem ar pastāvīgajiem zobiem 70.00 EUR
  • bērniem 50.00 EUR (piena zobi, maiņas sakodiens)

Apmeklējuma laikā (līdz 60 min pieaugušajiem, bērniem apt. 30 min) tiks veikta profesionāla zobu higiēna, kas tiek individuāli veikta ar rokas instrumentiem, ultraskaņas skēleri, rotējošiem pulēšanas instrumentiem, sodas strūklu, kā arī pacienta apmācīšana un rekomendāciju sniegšana personīgās zobu higiēnas uzlabošanai. Ne visas ierīces un zobu higiēnas tehnikas paņēmieni tiek izmantoti vienā reizē – tas ir atkarīgs no pacienta mutes veselības stāvokļa un vajadzības.

Vēlamies informēt, ka pacientiem ar sliktu mutes dobuma higiēnu, iekaisušām smaganām, iespējams, pirmajā reizē nevarēs veikt pilnu higiēnu un pulēšanu. Zobu higiēnists izdarīs maksimumu, sniegs rekomendācijas, kas pacientam jāuzlabo, lai nākamajā tikšanās reizē būtu iespējams veikt pilnīgu zobu higiēnu. Pakalpojuma izmaksas netiek samazinātas, ja pacienta mutes veselības (smaganu asiņošana) dēļ nav iespējams veikt pilnīgu zobu higiēnu. Bieži vien pacienti šo nesaprot, diemžēl ilgstoši nerupējoties par zobiem un smaganām, brīnums vienā reizē nenotiek. Sadarbojoties ar higiēnistu, klausot norādījumiem un regulāri tīrot zobus, Jūsu zobu un smaganu stāvoklis uzlabosies.

Informējam, ka dažkārt (dažiem pacientiem) zobu higiēnists rekomendēs veikt atkārtotu vizīti īsā laika periodā, lai maksimāli uzlabotu smaganu veselību un panāktu labāku rezultātu Jūsu interesēs.

Cik bieži jāveic zobu higiēna?

Denta M zobārstniecības zobu higiēnisti rekomendē zobu higiēnu veikt 1 reizi gadā. Pacientiem ar ne tik labiem mutes dobuma higiēnas paradumiem, rekomendējam zobu higiēnu veikt 2 reizes gadā.

Tikpat svarīgi kā apmeklēt zobu higiēnistu, ir veikt zobu birstītes regulāru nomaiņu, kā arī izmantot Jūsu zobiem piemērotu zobu pastu, zobu diegu un starpzobu birstītes. Par visu šo mūsu zobu higiēnisti Jums pastāstīs apmeklējuma laikā.

Piedāvājam iegādāties profesionālus mutes dobuma kopšanas līdzekļus gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Zobu birstes, zobu pastas, zobu diegu un starpzobu birstītes, kā arī mutes skalošanas līdzekļus. 

Mūsu zobu higiēnisti Jums ieteiks piemērotākos mutes dobuma kopšanas līdzekļus.